Co nabízíme?

Snídaně

Dopřejte si dlouhou, ničím nerušenou snídani a začněte den přesně tím, co máte rádi a na co máte právě chuť. Připravíme vám snídani třeba na terase, z níž je nádherný výhled do celé zahrady. Snídaně probíhá formou bufetu a je podávána každý den od 8:00 do 9:30 hodin.

Privátní sauna

Kdy jindy můžete bez výčitek strávit celý den v rozpálené sauně s výhledem na zimní přírodu? Naše relaxační zóna je ideální místo na fantastický odpočinek.

Rezervovat saunu →

Večeře

Hotelová restaurace je pro vás otevřena od 18:00 do 22:00 hodin.            Večeře (je-li objednána) se podává v čase 18:00–21:00 hodin formou bufetu. Nabídka je připravována tak, aby si vybral opravdu každý.

Svatby, oslavy, akce

Prostory naší prvorepublikové vily s dlouhou historií a jedinečnou atmosférou dají vaší svatbě či rodinné oslavě krásný nádech minulosti. Bude nám ctí a potěšením pomoci vám uskutečnit váš den. Naplánujte si ho tak, jak jste o něm vždycky snili. Všechno ostatní už nechte na nás. Dopřejte si nádech venkova, malebnou rozlehlou zahradu s posezením v altáncích nebo u romantického jezírka. Vychutnejte si jedinečné slavnostní menu a usněte v útulných pokojíčcích s výhledem do nádherné přírody

Konferenční místnost

Stoletá precizně zrekonstruovaná vila se může stát také netradičním místem vašeho firemního setkání. Místem, které se vám vryje do paměti a na které budete s kolegy dlouho vzpomínat. Moderně vybavená konferenční místnost s veškerým potřebným vybavením je ideální prostor pro firemní jednání či prezentace až pro 25 osob. 

Půjčovna buggy, kol a elektrokol

Nedotčená příroda Českého ráje, plná památek opředených tajemnými pověstmi je přímo stvořená k výletům. Abychom vám poznávání tohoto kouta naší země zpestřili, připravili jsme pro vás půjčovnu kol, závodní buggy či elektrokol. Nemusíte spěchat, máte celý den jen sami pro sebe. A půjčovna je vám k dispozici kdykoliv budete chtít.

Rezervovat půjčení →

Jízda autoveteránem

Poznávat krásy neskonale krásné a jedinečné přírody v Českém ráji můžete tradičně pěšky, na kole či na čtyřkolce. My vám však nabízíme i nevšední zážitek, a to jízdu autoveteránem. S elegancí a prvorepublikovým šarmem se tak můžete vydat třeba do nedalekého Jičína, města pohádek. Historická vozidla Tatra jsou pro vás zaparkovaná u nás v garáži. U této služby je však nutná rezervace minimálně den předem. Profesionální řidič vám za jízdy zodpoví veškeré dotazy a navíc řekne spoustu zajímavostí jak o vozidle, tak o okolních krásách Českého ráje.

Rezervovat jízdu →

Sportovní aktivity

Naše krásná a rozlehlá zahrada vybízí i ke spoustě sportovních aktivit. Můžete si zahrát třeba stolní tenis, badminton, pétanque nebo si zastřílet na terč v podobě dětské lukostřelby.

Piknikové koše

Chcete si užít soukromí a najíst se třeba u jezírka? Nebo si rozložit deku a uvelebit se na některém z klidných zákoutí, které naše zahrada nabízí? Ani to nebude problém. Připravíme vám piknikový koš plný místních kvalitních dobrot podle vašich představ a těch nejtajnějších přání.

Vinný sklípek

Je libo kvalitní chardonnay, tramín či sauvignon? V našem vinném sklípku najdete ta nejkvalitnější vína z Moravy, ale i ze světa. Nechte se unést chutí vyzrálých hroznů, vůní květin a lesního ovoce. Terapie vínem je tu pro vás…

Denní úklid

Každý den v dopoledních a poledních hodinách probíhá u nás důkladný úklid, věříme, že v čistém prostředí se Vám bude mnohem lépe dýchat a skvěle spát!

Free Wifi

Rychlá wifi v celém objektu pro Vaše brouzdání po internetu, či práci u počítače je u nás samozřejmostí.

Dobíjení elektromobilů

V našem areálu disponujeme dobíjecí elektro stanicí. Za poplatek si u nás můžete pohodlně dobít svůj elektromobil.