Vila

 

Na počátku byla jen rozlehlá louka uprostřed malebného Českého ráje. Dnes je zde vila se zahradou plná tajemných zákoutí, kde jakoby se zastavil čas. Bývalé prázdninové sídlo rodiny architekta Ladislava Čapka vás okouzlí na první pohled. I když je vila po rekonstrukci, nenašli byste mnoho rozdílů oproti té původní. Architekt citlivě dodržel původní Čapkovský vzhled. Jen málo míst se pyšní tak precizním designem, smyslem pro detail a kvalitními materiály.

Prvorepubliková vila i noblesní přilehlá zahrada jsou ideálním místem pro svatební den, společné výročí, romantický prodloužený víkend, rodinnou dovolenou nebo netradiční teambuilding.

Filozofie 

Vila vznikla pro radost, oddech a setkávání. Přesně podle receptu architekta Ladislava Čapka. Prvorepublikový šarm a architektonická odvážnost vily se dnes citlivě snoubí s vytříbeným moderním designem a komfortem pro náročného hosta. Radost na ni pohledět!

Zážitky

Není stylovějšího výletování, než v kabině autoveterána. Jako v době Ladislava Čapka. Přírodní krásy Českého ráje si vás však nepochybně podmaní také během cyklovýletu či projížďce na čtyřkolce. 

Útulné pokojíčky

Dokonalému odpočinku jsou přizpůsobeny všechny naše krásné a do detailu promyšlené pokoje. Královsky se v nich vyspíte a načerpáte tolik potřebnou energii na měsíce dopředu. 

Pohádková krajina

Skalní městečka, strže, hrady, zámky. Romantická příroda. Pohádky plné udatných rytířů a krásných princezen. Český ráj je místem, kde zapomenete na všední starosti. Necháte se unášet krásou panenské přírody, můžete se jen toulat po okolí a užívat si tu nádhernou tajemnou krajinu opředenou řadou legend a příběhů.  

Nekonečný odpočinek 

Zpomalte a nechte se hýčkat. Toužíte strávit celý den v županu a jen tak relaxovat nebo podnikat pěší túry či cyklistické výlety? Ať tak nebo tak, u nás najdete pohodu podle svého gusta. 

Oáza klidu i zábavy

Na naší zahradě to žije! A nebo je tu úplný klid. Nebo je plná tajemství. Podle toho, na co máte zrovna náladu. Cítit se v ní můžete jako na zámecké kolonádě nebo jako kluci ve Foglarových stínadlech. Získá si vás omamnou vůní stromů, všudypřítomnou zelení a nekončícími možnostmi zábavy. Dokonalé místo k odpočinku i snění. 

Den v županu

Kdy jindy můžete bez výčitek strávit celý den naložení ve vířivce s výhledem na zimní přírodu nebo své tělo nechat hýčkat v relaxační zóně? 

Klíče pod rohožkou

Čas je jen nepatrná a proměnlivá veličina. Nezáleží na tom, kdy přijedete. Klíče vždy najdete na předem domluveném místě. Zaparkujte na kterémkoliv parkovišti v areálu, nadechněte se čerstvého vzduchu a váš odpočinek v srdci Českého ráje může začít. 

Historie/rekonstrukce

Známý pražský stavitel a architekt, tvůrce několikad desítek  budov, člen Jednoty sokolské, slouholetý předseda Společenstva stavitelů, spoluzakladatel Československé hisitské církve, muž mnoha zálib a především vzácný člověk, laskavý a vždy ochotný pomoci. Takový byl Ladislav Čapek. 

Co vila nabízí? 

Zahrada →

Výlety do okolí →

Sauna →

Ubytování →

Stravování →

Teambuilding/svatby →

K vypůjčení →

Grafická mapa areálu Vily