Všeobecné podmínky

1. Všeobecné podmínky rezervace

1.1. Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují podmínky rezervací přes webové stránky www.vilacapek.cz . Ubytování pod názvem Vila Čapek provozuje společnost Benet Holding, s.r.o.
1.2. Navštívením a prohlížením naší webové stránky, jejím použitím a provedením rezervace potvrzujete, že jste si přečetl/a níže uvedené smluvní podmínky, a že jste jim porozuměl/a a souhlasíte s nimi.
1.3. Společnost Benet Holding s.r.o. je registrována na adrese Do Čertous 2622/14, 193 00 Praha 9. Veškerá korespondence by měla být zasílána na adresu Vila Čapek, Branžež 44/12, 294 02 Branžež
1.4. Rezervací přes webové stránky Vila Čapek vstupujete do přímého (právně závazného) smluvního vztahu s Benet Holding, s.r.o., a proto prohlašujete, že je Vám 18 let a více, že máte právní oprávnění použít webové stránky www.vilacapek.cz , že akceptujete zodpovědnost za všechny platby, které byly udělány Vaším jménem nebo kreditní kartou a potvrzujte, že Vámi uvedené informace jsou pravdivé a správné.
1.5. Veškeré Vaše objednávky budou považovány za Vaši vůli zakoupit požadované ubytování a další služby, které jsou v nabídce. Benet Holding, s.r.o. s Vámi nebude smluvně vázán zajistit Vámi objednané služby za nabízené ceny do té doby, než je Vaše rezervace přepotvrzena a Vila Čapek obdrží platbu v plné výši za objednané služby či kreditní kartu pro potřeby garance ubytování.

2. Typy rezervací

2.1. Prostřednictvím webových stránek www.vilacapek.cz je možné si vytvořit 2 typy rezervací: standardní rezervaci s možností zrušení rezervace zdarma 48 hodin před příjezdem a non-refundable rezervaci bez možnosti storna a vrácení peněz.
2.2. Standardní rezervaci s možností storna lze měnit či stornovat dle platných storno podmínek v závislosti na zvoleném termínu.
2.3. U rezervací bez možnosti vrácení peněz lze provádět změny či storna bez možnosti návratu již 100% zaplacené ceny rezervace. Tyto rezervace jsou, oproti standardním rezervacím vždy cenově zvýhodněny a zvýhodněná cena je podmíněna okamžitou předplatbou z kreditní karty klienta ve chvíli vytvoření rezervace.

3. Tvorba online rezervace

3.1. Při tvorbě online rezervace prostřednictvím webových stránek www.vilacapek.cz je třeba vyplnit rezervační formulář se všemi požadovanými údaji, které se týkají ubytování (datum pobytu, počet osob, počet pokojů) a poté kliknout na REZERVOVAT. Následně se dostanete na stránku, kde si můžete rezervovat určitý typ pokoje, dle ceny a platebních podmínek. V dalším kroku jste přesměrováni na stránku, kde vyplníte rezervační formulář a musíte zadat detaily své kreditní karty. Platební podmínky jsou dvoje: buďto zvolíte zvýhodněnou cenu rezervace pro rezervace bez možnosti storna a vrácení peněz s okamžitou předplatbou prostřednictvím Vaší kreditní karty a nebo zvolíte standardní rezervaci – platba při příjezdu a detaily kreditní karty jsou ve formuláři uvedeny pouze pro účely garance ubytování. Po finálním odsouhlasení a odeslání rezervace, obdržíte potvrzení rezervace, ve kterém jsou zobrazeny všechny podrobné informace o Vaší rezervaci.
3.2. V případě, že si zvolíte jako způsob platby okamžitou předplatbu prostřednictvím kreditní karty, tak hotel po obdržení objednávky, naúčtuje částku rezervace na kreditní kartu uvedenou v rezervaci. Pokud by rezervace měla být hrazena kreditní kartou 3.strany, tzn. že klienti, kteří budou na hotelu bydlet, nebudou mít u sebe kreditní kartu, kterou bude provedena platba, kontaktujte nás e-mailem na info@vilacapek.cz, abychom Vám zaslali link na zabezpečenou platební bránu, kde bude platba provedena.
3.3. Pokud autorizace platby proběhne v pořádku, obdržíte potvrzující email spolu s potvrzením rezervace a fakturou. Pokud potvrzující email neobdržíte nebo v případě jakýchkoliv dotazů, prosím, kontaktujte naše rezervační oddělení na emailové adrese info@vilacapek.cz , tel: 724 390 557. Vždy uvádějte číslo rezervace, když komunikujete s rezervačním oddělením.

4. Změny rezervací

4.1. Veškeré změny rezervací (změna jména, data rezervace, typu pokoje, apod.) je třeba učinit zasláním emailu s požadovanou změnou na info@vilacapek.cz .
4.2. Každá změna Vám bude zpětně potvrzena, pokud ji půjde provést. Pokud změnu nelze provést, budete o tom také informováni.

5. Ceny

5.1. Na našich webových stránkách vždy uvádíme průměrnou cenu za pokoj/noc a celkovou cenu za pobyt. V rezervačním formuláři při tvorbě rezervace je uvedena cena v Kč, či v EUR.
5.2. Platba prostřednictvím kreditní karty může být provedena výhradně v Kč.
5.3. Směnné kurzy jsou denně stanoveny a vycházejí z kurzů banky. Informace o kurzu a celkové ceně v Kč, která byla stržena z vaší kreditní/debetní karty, je vždy uvedena na faktuře, kterou obdržíte v příloze potvrzujícího emailu.

6. Platební podmínky

6.1. Způsob platby závisí na volbě typu rezervace a platební podmínky jsou vždy uvedeny v rezervačním formuláři.
6.2. Pro standardní rezervace s možností storna 48 hodin před příjezdem platí způsob platby přímo na recepci. Při způsobu platby na recepci požadujeme od klientů, pro účely garance ubytování, číslo jejich kreditní karty včetně platnosti karty. Tuto kartu pouze prověřujeme a provádíme tzv. předautorizaci kreditní karty na částku 1 Kč. Předautorizací se rozumí blokace částky na kreditní/debetní kartě na omezenou dobu cca 14 dní (délka blokace závisí na obchodních podmínkách vydavatele kreditní karty), nejedná se tedy o stažení příslušné částky z kreditní karty klienta.
6.3. Pro rezervace bez možnosti storna a vrácení peněz platí podmínka okamžité předplatby z kreditní karty klienta. Stržení částky za ubytování z kreditní karty uvedené v objednávce provádí recepce daného hotelu přímo na hotelovém platebním terminálu.

7. Storno podmínky

7.1. Provedením rezervace akceptujete příslušné storno podmínky v případě nedojezdu či při pozdním stornu rezervace.
7.2. Veškerá storna nebo změny rezervace musí být udělány písemně emailem na adresu info@vilacapek.cz nebo telefonicky na 724 390 557. Vaše storno nebo změna rezervace Vám bude zpět písemně přepotvrzena. Na tomto potvrzení bude též uvedena případná výše smluvní pokuty, dle platných storno podmínek.
7.3. Pro standardní rezervace s možností bezplatného storna 48 hodin před příjezdem a platbou na recepci platí, že v případě zrušení rezervace nejpozději do 18.00 hod 1 den před příjezdem Vám nebude účtována žádná smluvní pokuta. V případě zrušení rezervace po této lhůtě či v případě nedojezdu Vám bude účtována smluvní pokuta ve výši 100% z celkové ceny rezervace.
7.4. Pro rezervace bez možnosti storna a vrácení peněz a s okamžitou předplatbou v den vytvoření rezervace platí, že v případě změny, storna rezervace či v případě nedojezdu Vám bude účtována smluvní pokuta ve výši 100% z celkové ceny rezervace.
7.5. Pro rezervace skupin či obsazenosti celého objektu platí následující storno podmínky:
• Zrušení rezervace do 20 dní před nájezdem bez smluvní pokuty
• 19-15 dní – smluvní pokuta ve výši 20% z celkové ceny rezervace
• 14-08 dní – smluvní pokuta ve výši 50% z celkové ceny rezervace
• 07-02 dny – smluvní pokuta ve výši 70% z celkové ceny rezervace
• 01-no show – smluvní pokuta ve výši 100% z celkové ceny rezervace

8. Stížnosti a kompenzace

8.1. Jestliže máte stížnost na kvalitu ubytování či výhrady k poskytovaným službám, snažte se vše okamžitě řešit na místě s personálem a umožnit jim, aby situaci mohli co nejrychleji napravit.
8.2. V případě, že není možné problém vyřešit na místě, zašlete nám Vaši stížnost na email info@vilacapek.cz nejpozději do 14 dnů od data Vašeho pobytu. Vaše stížnost bude prošetřena a případná kompenzace bude navrhnuta na základě platných pravidel stanovených příslušnými právními předpisy.

Benet Holding,s.r.o. si vyhrazuje právo změnit tyto obchodní podmínky. Je vaší povinností pravidelně kontrolovat znění těchto obchodních podmínek před každou rezervací a obeznámit se s jejich případnými změnami.