Zahrada

 

Na naší zahradě to žije! A nebo je tu úplný klid… Prostě přesně podle Vás! A sezóny… Po letním kině se můžete zchladit v čistém biotopového jezírku a nabrat sílu na večerní grilování nebo si opéct buřta. Jindy zas přijde k chuti divadelní nebo hudební představení.

A když chcete jen relaxovat, ukryjte se do jednoho z altánů a děti třeba nechte vyvolávat skalního ducha lesa. Místa a možností je tu dost!

Vůně kouře 

Plápolající oheň, praskání dřeva. Vzpomínky na dětství i způsob relaxace. Rozdělejte si ohýnek v jednom z našich přenosných ohnišť a nechte se unést zpět do doby svého dětství, trampských písní a dobrodružných táborů. O dřevo a údržbu se postaráme za vás.

Letní kino / disco

Vychutnejte si dosyta teplý letní večer a nebe plné hvězd. Uvelebte se na dece se skleničkou archivního vína, uvolněte se a ponořte se do děje filmu či divadelního představení nebo uspořádejte taneční / karaoke show.

U nás v letním kině se možnostem meze nekladou. Nezapomenutelný večerní zážitek doplní dobroty z našeho bistra. 

Z ptačí perspektivy

Tak tohle je naše dřevěná rozhledna. Děti nadchne, dospělým vykouzlí úsměv na tváři. Dřevěná krasavice je v naší zahradě volně přístupná a láká k nekonečným dětským dobrodružstvím.

Stoletý rybníček

Rybník, u kterého v létě sedávala rozvětvená rodina Ladislava Čapka, na vás dýchne atmosféru prázdninových dnů dvacátých let.

Je okrasný, se spoustou nádherných květin kolem.

Chaloupka poustevníka

Dřevěná poustevna ve stínu vzrostlého stromu na odlehlém místě naší zahrady okouzlí každou romantickou duši. Nocleh v dřevěné chaloupce nebude za trest, jako tomu bylo ve 13. století. Ale za odměnu. Zachumlejte se do svého spacáku a pozorujte třeba východ slunce… 

Malebné altánky

Zastavte se na chvíli a představte si, jak úspěšný architekt Ladislav Čapek odpočívá se svými dcerami v jednom ze dvou malebných zahradních altánků. Jejich jednoduchý a promyšlený design vás nadchne.

Ukryjte se tu před horkým letním sluncem nebo před jemným prázdninovým deštíkem a relaxujte. Stejně jako tenkrát oni. 

Skalní duch lesa

Kdy jste naposledy vyvolávali skalního ducha lesa? Zaposlouchejte se do kouzelného ticha naší zahrady a zkuste něco, co jste ještě nikdy nedělali. Vaši malí dobrodruzi vám jistě rádi pomohou. O tomhle tajuplném společném zážitku si budete povídat ještě dlouho…

Opeření kamarádi

Netradiční způsob zábavy a odpočinku nabízí také náš holubník. Holubářství je krásným koníčkem, který přináší mnoho radosti a krásných zážitků. Ponořte se do krmení domácích mazlíčků, kteří se s lidmi přátelí už přes šest tisíc let.  

Chaloupka Hela

Také jste jako malí milovali dobrodružné kempování? Vraťte se na chvíli do dětských let a spolu se svými ratolestmi prožijte jedinečnou noc v dřevěné chaloupce Hela v odlehlém koutě naší zahrady. Děti na tohle noční dobrodružství s karimatkou a spacákem jen tak nezapomenou.